تلویزیون شهری LED 4k هزینه

اجاره LED
ژوئن 4, 2018

تلویزیون شهری LED 4k هزینه

تلویزیون شهری LED 4k هزینه

این یک سوال مکرر است که از ما خواسته شده است. به ویژه پس از اینکه مردم از تاثیر بصری یک دیوار ویدیو بدون درز در یکی از نمایشگاه های تجاری ما یا در یکی از تاسیسات ما دیدن می کنند. مانند تمام سوالات بزرگ زندگی، پاسخ نیاز به توضیح دارد.

هزینه یک دیواری LED، عملکرد اندازه فیزیکی آن، تعداد پیکسل های بسته بندی شده در دیوار، کیفیت اجزای LED و سایر ویژگی های ارزش افزوده می باشد. بسیاری از تصمیمات قیمت نهایی را تحت تاثیر قرار می دهند و قبل از انتخاب یک محصول برای درخواست شما مفید است که همه آنها را بررسی کنید. ما با اندازه فیزیکی دیوار شروع می کنیم.

اندازه دیوار به طور کلی در متر مربع یا در ابعاد بیرونی عرض و ارتفاع اندازه گیری می شود. ما یک ماشین حساب ارائه می دهیم که به مشتریان اجازه می دهد تا به راحتی محاسبه اندازه مورد نیاز برای پر کردن فضای خود و یا دستیابی به یک وضوح ویدئویی مطلوب. این می تواند یک سری از محاسبات پیچیده ای از محاسبات است، به همین دلیل ما یک ماشین حساب LED برای مقایسه محصولات، قطعنامه ها و مشخصات ارائه دادیم.

تصویر زیر نشان می دهد که اندازه فیزیکی سه پیکربندی دیوار مختلف که 4.85 متر مربع را اندازه می گیرد را نشان می دهد. همانطور که می بینید، محصول مدولار است و همان 24 کابینت را می توان در تعدادی از آرایه های مختلف پیکربندی کرد. این تصویر یک مثال از یکی از گزینه های صادرات و ذخیره است که در ماشین حساب LED وجود دارد.

یکی از عجیب ترین عناصر LED، این است که تغییرات کیفی در اجزای مورد استفاده برای ایجاد دیوارهای LED وجود دارد. نمایش با رزولوشن یا اندازه فیزیکی ممکن است با توجه به منبع و کیفیت LED ها (به معنای بسته های نیمه هادی دیود نور) که بر روی صفحه مدار چاپی (PCB) نصب می شود، به قیمت کابینت های مختلف دیوارهای ساخته شده است. در لایارد، ما تلاش زیادی را برای انتخاب، واجد شرایط بودن و طراحی LED محصولات ما برای اطمینان از بالاترین کیفیت انجام دادیم.

صحبت از رزولوشن، این منجر به راننده بعدی هزینه های دیواری LED می شود و این تراکم پیکسل است، همانطور که در تعداد پیکسل ها در هر صفحه نمایش می شود. تعداد پیکسل ها یا رزولوشن LCD یک استاندارد است. اکثر صفحه نمایش های ال سی دی یا Full HD (1020 x 1080 پیکسل) یا رزولوشن 4K یا UHD (3860 x 2160 پیکسل) هستند. تغییر اندازه اندازه مورب صفحه نمایش است که این پیکسل ها را روی یک بوم بزرگتر یا کوچکتر پخش می کند.

دیوارهای LED با اجزای مدولار ساخته شده اند، بنابراین وضوح هر نصب خاص در پیکسل ها ممکن است متفاوت باشد. به همین دلیل است که شایع ترین مشخصات برای تراکم پیکسل در صنعت به عنوان “زمین پیکسل” اشاره می شود. نقطه پیکسل فاصله بین مرکز پیکسل های مجاور (همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است) است.

هر چه کوچکتر باشد، پیکسل های بیشتری که به ابعاد ثابت می آیند، وفاداری از تصویر را افزایش می دهند. پیکسل های کوچکتر هر چه بیشتر شما می توانید به ابعاد فیزیکی جسم برسید و بنابراین تعداد پیکسل ها را افزایش می دهید که سطوح بالاتری از جزئیات و لبه های نرم تر را به تصاویر خود می رساند. بدون پیکسل کردن و یا تار شدن، اگر محتوای به درستی برای آن زمین (به عنوان مثال، فونت های بزرگ و غیره) طراحی شده است. محدوده پیکسل finer به معنی پیکسل بیشتر است، بسته بندی شده بیشتر نزدیک با هم اجازه می دهد تا بیشتر در یک منطقه فیزیکی و افزایش تراکم پیکسل و رزولوشن (همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است).

با افزایش تراکم پیکسل، می توانید بدون دیدن پیکسل ها به صفحه نمایش نزدیک شوید. این به خصوص مهم است زیرا نمایشگرها بزرگتر می شوند و یا افراد به علاوه صفحه نمایش به همراه تکنولوژی های تعاملی حرکت می کنند. اگر شما به اندازه یک بازو هستید، می خواهید آن را به نظر برساند و مانند بسیاری از لامپ های الکتریکی نباشید. در زیر یک جدول است که یک مرجع است که شما می توانید برای تعیین میدان درست پیکسل برای درخواست خود استفاده کنید. شما اندازه گیری می کنید که چقدر عقب می بینید که صفحه نمایش را مشاهده می کنید و پیکسل هایی را پیدا می کنید که مربوط به اندازه گیری است. بعضی از این صنعت ممکن است کمتر از نیمی از این مسافت ها را نقل قول کند (مخصوصا کسانی که محصولات گرانقیمت پیکسل را در رده خود ندارند) و purists ممکن است بخواهند یک عدد اضافی برای تأیید تصویر با کیفیت بالا اضافه کنند یک قانون شستشو خوب است که به خوبی شما را خدمت می کند. چند درصد نقطه نزدیکتر یا دورتر تاثیر زیادی نخواهد داشت.
مشاهده فاصله ایده آل در پدیده فاصله ایده آل فاصله در متر پیکسل پیک
25 فوت 7.6 متر 2.5
18 فوت 5.5 متر 1.8
15 فوت 4.5 متر 1.5
12 فوت 3.7 متر 1.2
9 فوت 2.7 متر 0.9

باز هم، من شما را به ماشین حساب LED ما ارسال کنید. در این ابزار آنلاین رایگان، شما می توانید پیکسل های مختلف مختلف را انتخاب کنید و تاثیر آن را بر روی وضوح کلی صفحه نمایش ببینید. به عنوان مثال، برای ایجاد یک دیوار ویدئو با رزولوشن کامل HD (1920 × 1080) در 1.6 میلی متر دیوار می تواند 10.5 فوت (3.2 متر) گسترده با ارتفاع 5.91 فوت (1.8 متر) قد. اگر می خواستید رزولوشن 4k (یا Ultra) ایجاد کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *