صفحه نمایش LED در فضای باز

پشتیبانی فنی
ژوئن 4, 2018
دیوارهای ویدئویی LED
ژوئن 4, 2018

صفحه نمایش LED در فضای باز

صفحه نمایش LED در فضای باز

گسترش فعالیت رویداد بعدی یا کمپین تبلیغاتی خود را با استفاده از یک صفحه نمایش در فضای باز از نمایش قابل مشاهده گسترش دهید. نمایش قابل ملاحظه منابع شما برای اجاره LED صفحه نمایش برای همه رویدادها و تبلیغات است.
دسترسی به رویداد، همه در اطراف

هیچ دلیلی وجود ندارد که مخاطبان شما فقط باید به افرادی که دسترسی به مرحله اولیه دارند محدود شود. با صفحه نمایش LED در فضای باز، شما می توانید دسترسی به رویداد خود را در سراسر اتاق، در سراسر زمین، و یا در سراسر کشور گسترش!
یک صفحه نمایش در فضای باز، بالاترین سطح دسترسی برای رویدادهای زنده را فراهم می کند. با اجاره صفحه نمایش موبایل LED، شما می توانید رویداد خود را از دعوت فقط به تمام دسترسی تبدیل کنید. و با افزایش دسترسی به رویداد، شما به میزان زیادی افزایش می دهید

مشارکت در رویداد
درآمد رویداد
تبلیغات رویداد
لذت بردن از رویداد!

مزایای افزایش دسترسی به رویداد از طریق نمایش فیلم های ویدئویی LED به طور مستقیم به موفقیت رویداد – بدون توجه به نوع رویداد شما نگهداری می شود!

همین امر برای افزایش حوادث پیش ثبت شده، حوادث از راه دور و کمپین های بازاریابی درست است. همانطور که با رویدادهای زنده، این نوع کمپینها در معرض قرار گرفتن و دسترسی قرار دارند. اما شما مجبور نیستید به مکان هایی با نمایش های دائمی محدود شوید – با اجاره صفحه نمایش LED، شما می توانید پیام خود را در هر زمان و هر زمان در هر زمان و هر مکان نشان دهید … و هرگز نگران نباشید که مخاطبان شما برای شما بیایند!
راه حل های بازاریابی رویداد و بازاریابی

اجاره نشینی موبایل LED راه حل برای اطمینان از رسیدن به وسیع ترین و مناسب ترین مخاطب برای رویداد یا مبارزات انتخاباتی است … آیا این کنفرانس، کنسرت، رویداد سیاسی، درایو جمع آوری پول است … هر پیام به هر حال می تواند به راحتی و راحتی LED قابلیت های اجاره صفحه نمایش ویدئو.

در عرض یک ساعت نیم ساعت، Visible Display می تواند شما را در حال اجرا و اجرا کند. در اینجا چیزی است که ما خواهیم آورد

صفحه نمایش با وضوح بالا؛ 6 میلیمتر 8.5 × 15 HD، بالاترین تریلر رزولوشن در بازار است
خود شامل ژنراتور صدای زمزمه است
صفحه نمایش خارج از صفحه نمایش آب و هوا؛ روز یا شب را اجرا کنید، داخل یا خارج، باران یا درخشش
تجهیزات پخش اصلی AV شامل DVD، رایانه، منابع VHS و صوتی

واحد بسیار موبایل است، به سرعت و به راحتی راه اندازی شده است، و می تواند توسط کارکنان حرفه ای ما منتقل می شود تا در محل رویدادها و محل های مختلف استفاده شود. دادن دسترسی نامحدود!

با استفاده از صفحه نمایش صفحه نمایش صفحه نمایش قابل مشاهده، هرگز مجبور نباشید نگران نباشید که شما نمی توانید در هر شرکت کننده در رویداد مورد علاقه خدمت کنید، یا پیام تبلیغاتی شما در نااطمینانی مکان از بین می رود. صفحه نمایش LED های نمایش داده شده نمایشگر به شما یک ابزار کارآمد، مقرون به صرفه و سودآور برای گرفتن رویداد خود را به مردم می دهد.

اجاره تلفن همراه صفحه نمایش موبایل در دسترس برای هر دو خصوصی و شرکت های بزرگ است. صفحه نمایش های نمایش در فضای باز به شما امکان میزبانی یک مهمانی شگفت انگیز، رویداد زندگی منحصر به فرد و یا تبلیغات درآمدزا یا رویداد پرداخت می دهد.

ما راه حل های بسیاری برای شرکت های خصوصی و شرکت های بزرگ داریم. لطفا برای تماس با ما در مورد رویداد خود از فرم تماس زیر استفاده کنید، یک نقل قول برای یک صفحه نمایش در فضای باز استفاده کنید، و اکنون تخفیف صفحه نمایش ویدیوی LED خود را ذخیره کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *