مسـابقات بزرگ ورزشـی

کنسرت و جشنواره
ژوئن 4, 2018
پشتیبانی فنی
ژوئن 4, 2018

مسـابقات بزرگ ورزشـی

این صفحه نمایش 8 میلیمتر LED SMD با نام تجاری جدید بر روی یک جفت s نصب شده است و پیشرفت های بزرگی بر روی 0 اصلی ارائه می دهد:

نسبت 16: 9 عرض صفحه نمایش
صفحه نمایش 8mm SMD LED بیش از دو برابر رزولوشن محصول قدیمی Barco ارائه می دهد
در پایین صفحه نمایش در حال حاضر در 10 ‘به عنوان مخالف به 8’. این یک مرد بزرگ است

رد پای کوچک آن به شما این امکان را می دهد تا یک صفحه نمایش را فقط در هر کجا قرار دهید، در کسری از هزینه یک صفحه نمایش پشتیبانی از تراس. در حالی که برخی از مردم فکر می کنند که صفحه نمایش 8 اینچ 13 اینچ بسیار کوچک است، ما معتقدیم که صفحه نمایش های کوچکتر می توانند خیلی بیشتر از یک بزرگ 17 اینچی 27 اینچی باشند. بدیهی است، هر رویداد به نیازهای خاصی نیاز دارد، اما ما با استفاده از این صفحه نمایش به سمت چپ و راست واحدe دست یافتیم. آنها کاملا ارزان ترین راه برای ارائه یک راه حل دو صفحه ای هستند. آنها همچنین با یک ژنراتور ساکر روی کوهلر و یک اتاق کنترل کوچک، که با توجه به نیازهای تولید هر نمایشگاه، متناسب با آن هستند، در خود جای داده اند. این واحدها برای تورهای بازاریابی تلفن همراه مناسب هستند و به راحتی می توانند در نام تجاری وینیل پیچیده شده و توسط یکی از رانندگان فناوری کار کنند.

به عنوان یک رهبر در خدمات اجاره LED صفحه نمایش و صنعت نمایش تلفن همراه، ما مشتریان خود را با راه حل های نوآورانه برای صفحه نمایش LED های مدولار و تلفن همراه، همچنین به عنوان دیوارهای ویدئویی یا شناخته شده است. تریلر های صفحه نمایش تلفن همراه ما و ماژول های ساخت یو پی اس برای طراحی و ساخت یک اثر برجسته در رویداد شما طراحی شده اند.

متخصص در زمینه های پیشرفته ترین راه حل های ویدئویی، می توانید مطمئن باشید که تصاویر تیز و با کیفیت را دریافت می کنید. ما از آخرین تکنولوژی های تولید کنندگان در صنعت صفحه نمایش LED مانند ، Absen و ارائه می دهیم. صفحه نمایش LED تلفن همراه در محیط داخلی / بیرونی شگفت انگیز است که آیا آنها در نور روز روشن، در شب و یا هر چیز دیگری در میان هستند.

ما راه حل های کامل خدمات رویداد را ارائه می دهیم: همه چیز از مشاوره قبل از رویداد تا عرضه، راه اندازی و اجرای. اجازه بدهید جعبه تولید به شما کمک کند یک رویداد حرفه ای را اجرا کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *