پشتیبانی فنی

مسـابقات بزرگ ورزشـی
ژوئن 4, 2018
صفحه نمایش LED در فضای باز
ژوئن 4, 2018

پشتیبانی فنی

رویدادهای بهترین با تمام ذهن های مشغول تجربه هستند.

ما اجاره از آخرین دیوارهای ویدئویی LED های داخلی و فضای باز و صفحه نمایش LED را به عنوان بخشی از مجموعه ای از راه حل های یکپارچه صوتی بصری برای ورزش، موسیقی و رویدادهای شرکت ارائه می دهیم. موجودی جامع ما از دستگاه برش لبه AV از آخرین راه حل های تصویربرداری با کیفیت بالا، دوربین فیلمبرداری و بسته های طرح ریزی، به صفحه نمایش LED و تخصص فنی محدوده است.

زمینه های متنوع ما در موسیقی، رویدادهای ورزشی، جشنواره ها، تظاهرات و غیره، ما را در هر پروژه جدیدی که با آن مبارزه می کنیم، لبه می بندد. تخصص ما شامل موارد زیر می شود، اما محدود به موارد زیر نیست:

دیوارهای LED

پانل های LED اجازه می دهد تا ما را به ساخت دیوارها در اندازه های مختلفی که می تواند به عنوان بخشی از طراحی صحنه و یا ایستگاه آزاد به عنوان یک راه حل قابل اعتماد برای اعضای مخاطبان دور از مرحله یا عمل اجرا شود.

تریلر مجهز به صفحه نمایش LED

با استفاده از چراغ صفحه نمایش تریلر همه کاره، ما می توانیم ویدیو با کیفیت بالا را به رویداد خود ارائه. این صفحه نمایش به طور کامل متحرک LED را می توان در داخل یا خارج از منزل استفاده می شود و آن را راه حل کمال برای کنسرت، ویدئو زندگی می کنند، رویدادهای ورزشی، نمایشگاه های تجاری و رویدادهای صنعت است.

از همه مهمتر، دیواری LED در تریلر به وسیله یک کامیون وانت معمولی هدایت شده توسط تکنسین / راننده اختصاصی LED می شود.

قدرت رویداد

امن، قابل اعتماد، قدرت قابل حمل وقتی به آن نیاز دارید کجا به آن نیاز دارید هنگامی که شما نیاز به توزیع قدرت قابل حمل دارید، ژنراتورهای به عنوان انتخاب ایده آل برای جشنواره ها، رویدادهای ورزشی، کنسرت ها، جشن ها، کنوانسیون ها و هر زمان که نیاز به تکنولوژی برق دارید، انتخاب کنید. ژنراتور در سراسر جهان به خاطر قابلیت اطمینان، کارایی، عملکرد ایمن و قابل اطمینان برای رویدادهای زنده محترم شمرده شده است.

پشتیبانی فنی

ما درک می کنیم که ایجاد “عامل ” اتفاق می افتد زمانی که شما در حال کار با یک تیم از متخصصان بسیار ماهر و با استفاده از تکنولوژی پیشرفته لبه. به همین دلیل است که ما یک موجودی از تجهیزات حرفه ای AV و یک تیم از تکنسین های حرفه ای آموزش دیده که کار می کنند تا ظاهر خود را نشان دهند و بهترین نتیجه را بدست آوریم، نگهداری می کنیم. نتیجه بی نظیر و بی نظیر است، زمانی که تمام عناصر فنی انعطاف پذیر و کاملا هماهنگ هستند.

خوراک زنده HD

در جعبه تولید ما متوجه شدیم که سیگنال ویدئوی بالاترین کیفیت را در اختیار شما قرار می دهد
پردازشگر LED بهترین تصویر ممکن را تولید می کند. و یا به طور خلاصه، ما می دانیم که مشکلات از
“زباله در زباله خارج”!

آنچه که ما را از دیگر شرکت های ویدئویی جدا می کند این است که ما نمی ترسیم تا پاکت را فشار دهیم یا فکر می کنیم که خارج از جعبه فکر می کنیم که در مورد رویداد شما عکسبرداری می کنیم. آیا نیازمند یک سیستم ویدئویی بی سیم HD برای مصاحبه های رفته؟ مشکلی نیست. آیا می خواهید به یک دوربین یا صفحه نمایش از راه دور از طریق فیبر نوری کابل کشی یک مایل یا دو در جاده؟ ما در آن هستیم! ما همیشه تلاش می کنیم تا آخرین تکنولوژی را برای موفقیت رویداد خود در نظر بگیریم.

این که آیا این یک کنسرت، شرکت یا رویداد ورزشی است، مطمئن باشید که ما یک سیگنال ویدئویی زنده HD زنده برای لذت بردن شما را ارائه خواهیم کرد!

روشنایی

شما فقط یک ضربه در ضربه زدن به نشانه و ایجاد یک لحظه به یاد داشته باشید برای نورپردازی رویدادهای زندگی می کنید. ما هنرمند روشنایی را درک می کنیم. تیم تولید نورپردازی رویداد ما در ارائه تجربیات فوق العاده، رنگ پر جنب و جوش زیبا، بافت و حرکت بی نظیر است. نتیجه یک رویداد است که مخاطبان شما را درگیر می کند.

راه حلهای AV ما می توانیم به شما ارائه دهیم:

سوئیچ بدون درز
پروژکتور ویدئو
ال سی دی تلویزیون های هوشمند
رایانه های شخصی با پاورپوینت، مک بوک با PlaybackPro
سیستم های صوتی
تراس و تجهيزات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *