کنسرت و جشنواره

نمایشگرهای پیشرفته
ژوئن 4, 2018
مسـابقات بزرگ ورزشـی
ژوئن 4, 2018

کنسرت و جشنواره

اگر کسی تا به حال به شما می گوید که ویدئو در فضای باز آسان است، بلافاصله قطع شود! تکنولوژی طی دهه گذشته راه زیادی را طی کرده است، اما خارج از منزل هنوز در حال ارائه یک تصویر به یک صفحه نمایش است. یکی از مجرمان اصلی نور خورشید است. اگر یک صفحه نمایش به اندازه کافی روشن نیست که تصویر را ببیند، کسی که چقدر ارزان است. اگر شروع به افتادن قطرات باران در اولین بار می کند، آیا هنوز فکر می کنید که شما باهوش ترین مرد جهان هستید، چرا که پایین ترین قیمت را انتخاب کردید؟ بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که خودتان را به آنچه که برای درخواست شما نیاز دارید، آموزش دهید. حتی اگر شما به طور کامل قصد استفاده از شخص دیگری یا ارزان ترین راه حل را پیدا کنید، لطفا دریغ نکنید. ما زمان را با شما صرف خواهیم کرد و مطمئن شوید که سؤال های مناسب را برای دریافت بهترین راه حل می دهید. بله، کمی مشغول به کار است تا اطلاع رسانی شود، اما نادیده گرفتن برخی از اطلاعات ساده می تواند تفاوت بین نمایش موفقیت آمیز و شکست باشد.

سیستم های مدولار از واحد های استاندارد یا کاشی تشکیل شده اند که امکان ساخت آسان و آزادی خلاقانه را فراهم می کنند. موجودی ویدیو فوق العاده آخرین فن آوری های LED از فانوس دریایی، بارکو، Daktronics و همچنین نام تجاری خود را در نام تجاری رنگ خاص است. ما تمام سطوح زمین و رزولوشن پیکسل را ارائه می دهیم. این صفحه نمایش را می توان به هر اندازه یا شکل ساخته شده است. آنها را می توان از سازه های تراس یا سازه ها، که در سطح زمین قرار گرفته اند یا به داربست ساخته شده اند، می شود.

رد پای مودبانه V-tower برای ورودی های ورودی استاندارد اجازه می دهد تا این کار را انجام دهد، حتی می تواند بر روی آسانسورها نیز حرکت کند. این به فضایی است که احتمالا حتی فکرش را هم نمی کنید. علاوه بر این، آنها برای تنظیم آسان در حدود 8 دقیقه یا کمتر طراحی شده اند! به طور واضح آن، زندگی شما را بسیار ساده تر می کند. برای درخواست نقل قول اینجا کلیک نمایید.

این راه حل صفحه نمایش ویدئویی قابل حمل فرصت های جدیدی را برای شما باز می کند:

کنسرت و جشنواره
تظاهرات، مسابقات، پارادایز
مراسم آغازین
رویدادهای بازاریابی تجربی
ترمز و اتومبیل ورزشی
رستوران ها
طبقه نمایشگاه تجاری
لابی های شرکتی
خرده فروشی ها

2 دیدگاه ها

  1. Richard گفت:

    Thank you for praying for me means a lot.cheap viagra

  2. Mirco گفت:

    Thanks a lot for the article post.Much thanks again. Fantastic.professional writing

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *